Prijzen laserontharing in Dordrecht

Pakketten vanaf €130 en losse zones vanaf €15 per behandeling. Hieronder staan alle prijzen en een rekenvoorbeeld voor de totale kosten.

Plan je afspraak via WhatsApp [TE BEVESTIGEN: telefoonnummer]

Vrijblijvend: stel eerst gerust je vragen.

Kort antwoord

Wat kost laserontharing in Dordrecht?

Laserontharing in Dordrecht kost €15 tot €80 per zone per behandeling, bijvoorbeeld €15 voor de bovenlip, €35 voor de oksels en €70 voor de hele benen. Pakketten kosten €130 tot €190. Omdat je meestal 6 tot 8 behandelingen nodig hebt, kost alleen de oksels in totaal ongeveer €210.

Pakketten

Voordelig als je meerdere zones wilt laten behandelen. Prijzen per behandeling.

Essential

€130 per behandeling

  • Oksels
  • Bikini
  • Benen
Kies Essential

Complete plus

€170 per behandeling

  • Oksels
  • Bikini
  • Benen
  • Armen
  • Gezicht
Kies Complete plus

Full body

€190 per behandeling

  • Alle gewenste lichaamszones
Kies Full body
Voordelig combineren

Meerdere zones? Kies een pakket

Oksels, bikini en hele benen kosten los €155 per behandeling. In het pakket Essential betaal je €130.

Vraag je pakketprijs aan [TE BEVESTIGEN: telefoonnummer]

Vrijblijvend: stel eerst gerust je vragen.

Losse zones

Gezicht (per behandeling)
Hele gezicht€50
Bovenlip€15
Kin€15
Hals€20
Bakkebaarden€20
Wangen€20
Borst, buik en rug (per behandeling)
Borst€25
Buik€40
Navelstrook€25
Hele rug€45
Onderrug€25
Bovenrug€25
Oksels en armen (per behandeling)
Oksels€35
Hele armen€55
Bovenarmen€30
Onderarmen€30
Handen€30
Bikini en billen (per behandeling)
Bikini compleet€50
Bikinilijnen€35
Billen compleet€50
Bilnaad€35
Bikini en billen compleet€80
Benen (per behandeling)
Hele benen€70
Bovenbenen€40
Onderbenen€40
Voeten€20
Hele lichaam (per behandeling)
Hele lichaam€150
Hele lichaam met gezicht€170

Prijzen zoals gepubliceerd door Let's Laser, gecontroleerd op 14 oktober 2026. Wijzigingen voorbehouden; de prijs bij je afspraak is leidend.

Hoe reken je de totale kosten uit?

Je betaalt per behandeling. De totale kosten hangen dus af van hoeveel behandelingen je nodig hebt.

Rekenvoorbeelden
VoorbeeldBerekeningTotaal
Alleen oksels€35 x 6€210
Bovenlip€15 x 8€120
Pakket Essential€130 x 7€910
Full body€190 x 7€1330

Het aantal behandelingen is een indicatie. Het werkelijke aantal hangt af van je huid, haar en hormonen. Hoeveel behandelingen heb je nodig per zone?

Veelgestelde vragen over prijzen

Wat kost laserontharing in totaal?
Vermenigvuldig de prijs per behandeling met het aantal behandelingen. Voorbeeld: oksels (€35) x 6 behandelingen = €210. Het pakket Essential (€130) x 7 behandelingen = €910. Het precieze aantal behandelingen hoor je na de intake.
Zijn de prijzen per behandeling of per kuur?
Alle prijzen op deze pagina zijn per behandeling.
Wordt laserontharing vergoed door de zorgverzekering?
Meestal niet, omdat het als cosmetische behandeling geldt. Bij een medische reden, zoals ernstige haargroei door een hormonale aandoening, vergoeden sommige aanvullende verzekeringen een deel als de behandeling door een erkende huidtherapeut wordt gedaan. Vraag het na bij je verzekeraar.
Waarom is een pakket voordeliger?
Bij een pakket betaal je één prijs voor meerdere zones. Oksels, bikini compleet en hele benen kosten los €155; in het pakket Essential €130.

Prijs voor jouw zones?

Stuur de zones die je wilt laten behandelen, dan krijg je een totaalprijs en een voorstel voor het aantal behandelingen.

Plan je afspraak via WhatsApp [TE BEVESTIGEN: telefoonnummer]

Vrijblijvend: stel eerst gerust je vragen.

WhatsApp

Afspraak aanvragen

Kies wat je wilt laten behandelen en wanneer het je uitkomt. Je stuurt de aanvraag via WhatsApp; Let's Laser bevestigt je afspraak.

Welke behandeling?
Wanneer komt het je uit?

[TE BEVESTIGEN: WhatsApp-nummer nodig om aanvragen te versturen]

Deel geen medische gegevens in WhatsApp; die worden bij de intake besproken. Privacy